Terug naar hoofdinhoud

Koos Postema overleden

Koos Postema overleden.

In 1974 kwam Koos Postema, een bekende verslaggever en radio-/TV presentator, met het idee om een aantal mensen die een kuur aan de Dodezee in Israël deden, tijdens en na deze kuurreis te interviewen en te volgen en hiervan verslag te doen in zijn TV-programma ‘Een klein uur U’. Deze TV uitzending maakte heel veel los. Overal in het land ontdekten mensen met psoriasis dat zij niet de enige waren met de huidaandoening.


In 1999 werd de Professor Dr. E. van Dijkprijs aan hem toegekend. Dit omdat vijfentwintig jaar daarvoor zijn aandacht voor mensen met psoriasis en met name het kuren aan de Dode-Zee in zijn televisieprogramma de aanzet gaf tot het ontstaan van een psoriasis patiëntenvereniging in Nederland.

We danken vanaf deze plek Koos voor zijn inspanning destijds voor de patienten met psoriasis. 

Een in memoriam is te lezen op deze pagina in het Algemeen Dagblad. 

Contactgegevens

Beurtschipper 9b
3861 SB NIJKERK
0858 700 600
(ma t/m vrij: 9:00 tot 17:00 uur)

E-mail adres

IBAN: NL34INGB0003999397

Voorlichting

Onze voorlichter Petra Vermeulen
beantwoordt kosteloos al uw vragen.
U kunt haar telefonisch bereiken:
0858 700 777
(ma, di, en do: 9.30 - 13.00 uur)

Contactformulier

Lid worden

Wij zijn een organisatie van en vóór psoriasispatiënten en ons doel is het voorzien van informatie, het behartigen van de belangen van onze leden en het stimuleren van lotgenotencontact.

Aanmelden als Lid

Volg ons in de media

Met ons team vrijwilligers zijn we bijna dagelijks actief op de sociale platforms Facebook, Twitter, Instagram en LinkedIn. In de nabije toekomst gaan we regelmatig filmpjes plaatsen op YouTube.

Facebook Twitter Instagram Linkedin Youtube